Dziecko Harry'ego i Meghan nie będzie miało płci?

  • 04.03.2019, 09:43
  • Źródło: VANITY FAIR

Podziel się:

Oceń:

Dziecko Harry'ego i Meghan nie będzie miało płci? Unsplash
Brytyjski magazyn „Vanity Fair” donosi, że Książę Harry i jego żona Meghan Markle będą wychowywać swe dziecko, tak jakby nie miało płci. Droga jest dość daleka, ale to możliwe, że bezpłciowiec, albo zmiennopłciowiec zostanie brytyjskim monarchą. Nie ma przeszkód by dziecko pary było zmiennopłciową księżniczkiem.

Postęp powoli dociera do Pałacu Buckingham. Wzorem Pałacu Elizejskiego w Paryżu już niedługo mogą zagościć w nim zmiennopłciowcy. I to nie jako zaproszeni goście, ale jako członkowie rodziny królewskiej.

„Vanity Fair” poinformowało, że książę Harry i jego zona Markle zamierzają wychować swe dziecko jako bezpłciowe, albo z płcią ni taką ni siaką, czy też płynnopłciowe. To może oznaczać, że jednego dnia będzie księżniczką, kolejnego księciem, albo nawet księżniczkiem.

Rozmówca magazynu „Vanity Fair” powiedział, że w czasie bankietu i zabawy w Nowym Jorku na okoliczność spodziewanych narodzin dziecka Markle miała otwarcie mówić, że razem z mężem Harrym chcą „płynnie” wychowywać dziecko. Ma to oznaczać, że nie nie będą mu narzucać stereotypów.

– Powiedziała, że planują wychować swoje dziecko w płynnym podejściu do płci i nie będą narzucać żadnych stereotypów – mówi rozmówca magazynu.

Na razie nie wiadomo na czym dokładnie owo płynne podejście będzie polegać, ale Korona Brytyjska może się zacząć szykować na to, że na tronie kiedyś może zasiąść zmiennopłciowiec albo zmiennopłciowa albo jakaś tam płciowa osoba LGBTUK.

Prababcia Elżbieta jest niewątpliwie zachwycona perspektywą ;-)

Źródło: VANITY FAIR

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu WielkaBrytaniaOnline.co.uk , który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe